FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Kocasinan Mh Muammer Aksoy Cad Laleli İş Mrkz 16 sok No:04 Kutlutaş Edirne
Telefon : 02842353594
Üyelik Tarihi : 03 Ekim 2013

toplusms

Desibel Müzik Stüdyo

Edirne Müzik

Stüdyo Desibel 2008 yılında faaliyete geçmiştir. Geniş ve ferah kullanım alanıyla müzikseverlere hizmet vermektedir. Stüdyomuzda; prova ve kayıt yapılmaktadır. Müzik aletleri satışı ile ikinci el enstrüman alım-satımı yapılmaktadır. Ayrıca stüdyomuzda gitar (elektro, bas, klasik) , davul (bateri) , keman, bağlama, flüt, çello, piyano kursları verilmektedir. Derslerimiz haftada 1 ayda toplam 4 saat birebir olarak özel ders şeklinde yapılmaktadır. İsteğe bağlı olarak grup dersleri de düzenlenmektedir. Amacımız; öğrencilerimiz arasından orkestra kurmak,müzik grubunun nasıl olacağı konusunda destek vermektir. Düzenlediğimiz  konserlerde onlara sahne deneyimi ve performansı yaptırmaktayız. Edirne’de ki yerel müzisyenlerin ve Trakya Üniversitesin’de ki grupların seslerini ulusal boyuta taşıyarak kentimize kültürel katkı yapmaktır.

 

Edirne müzik denince akla ilk gelen isim olan Desibel Müzik Stüdyo, yolu ‘müzik’ten geçen herkesi dünyanın en iyi enstrümanlarıyla buluşturuyor. Edirne müzik stüdyosu alanında zirveye yerleşen Stüdyo Desibel, müziği sevdirmek,müziğe yeni başlayanları bilgilendirmek, profesyonel müzisyenlerin her türlü ihtiyacına ve arayışına çözüm bulmak, müzikle hobi olarak ilgilenenleri ise birbirinden çekici ürünleri sayesinde birer müzik tutkununa çevirmek hedefiyle yoluna devam ediyor.

Edirne müzik sektöründe 2008 yılından beri hizmet veren Stüdyo Desibel, kaliteli enstrümanları müzisyenlerle buluşturuyor. Edirne müzik stüdyosu, Edirne demo kaydı, Edirne müzik kursu arayışlarının noktalandığı Stüdyo Desibel, müzikseverlerin her türlü ihtiyacına cevap veriyor.

EDİRNE DESİBEL MÜZİK STÜDYO HİZMETLERİ

Stüdyo Desibel, vizyonsal sanat bilincinin gelişmesi, gerçek sanatçının hak ettiği değeri görmesi için her türlü girişime destek olmayı görev biliyor. Gençlerin ruhlarını sanatla ve müzikle eğitmek olduğunu savunan ve Edirne’de müzik kursları veren Edirne Stüdyo Desibel ayrıca; Edirne klasik gitar kursu, Edirne elektro gitar kursu, Edirne bateri kursu, Edirne keman kursu, Edirne piyano kursu, Edirne çello kursu ve Edirne yan flüt kursu olarak da hizmet veriyor.

MÜZİK EVRENSELDİR

Müziğin, dünya üzerinde yaşayan en önemli ortak dil oluşundan hareketle, nota eğitimine ağırlık verilerek geleneksel ve evrensel müzik verilerinin kursiyerlere aktarılması konusunda görev üstlenen Stüdyo Desibel, Edirne müzik aletleri satışı ve Edirne 2.el müzik aletleri satışı da yapıyor. ‘Müzik evrenseldir’ felsefesini benimseyen, müziği sevdiren ve müzisyenlere destek veren Edirne Stüdyo Desibel, müşteri memnuniyetini esas olan uygun fiyat ve hizmet anlayışı ile müzik tutkunlarının vazgeçilmez adresi oluyor. Edirne müzik stüdyosunda notalara hayat verecek, kendinizi müziğin ritmine kaptıracaksınız.

FaceBook Twitter

Dans Kursu, Firmalar, Kurs, Özel Kurslar kategorisinde bulunan Desibel Müzik Stüdyo 03 Ekim 2013 tarihinde eklenmiş ve 3.200 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Klasik Gitar VALENCIA CG180 Klasik Gitar VALENCIA CG180

28 Ekim 2013, Pazartesi

Klasik Gitar VALENCIA CG 160 Klasik Gitar VALENCIA CG 160

28 Ekim 2013, Pazartesi

Klasik Gitar LAGUNA CG20BK Klasik Gitar LAGUNA CG20BK

28 Ekim 2013, Pazartesi

Elektro Gitar CORT X2BM Elektro Gitar CORT X2BM

28 Ekim 2013, Pazartesi

Elektro Gitar CORT G2002T Elektro Gitar CORT G2002T

28 Ekim 2013, Pazartesi

Elektro Gitar CORT CR100CRS Elektro Gitar CORT CR100CRS

28 Ekim 2013, Pazartesi

BASS CORT AB4BK BASS CORT AB4BK

28 Ekim 2013, Pazartesi

Akustik Gitar CORT AF510 NSW+KILIFLI Akustik Gitar CORT AF510 NSW+KILIFLI

28 Ekim 2013, Pazartesi

EDİRNE MÜZİK KURSU EDİRNE MÜZİK KURSU

5 Ekim 2013, Cumartesi

Edirne Müzik Edirne Müzik

3 Ekim 2013, Perşembe

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler : , , , , , ,

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle