FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Talatpaşa Mh. Saraçlar Cd No:11
Telefon : 02842126030
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 21 Kasım 2013

toplusms

Çıtır Çıtır

ÇITIR ÇITIR

edirne-kofte-cesitleriBir benzerine daha rastlayamayacağınız Çıtır Çıtır Lezzetler, siz Edirnelileri eşsiz lezzetleriyle buluşturmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve hijyenik ortamda üretim anlayışına hedefleri arasında ilk sırada yer veren işletmede, Edirne köfte ürünleri lezzet basamağının ilk adımıdır. Köftenin yanı sıra Edirne kokoreç üretimi de yapan işletme, sağlıklı ve standartlara uygun üretim koşullarıyla damak tadınıza en uygun yiyecekleri beğeninize sunmaktadır. Çıtır Çıtır Lezzetler, kaliteli ve lezzetli ürünlerini uygun fiyatlarla Edirne paket sipariş hizmetiyle ayağınıza kadar getirmektedir. Çıtır Çıtır Lezzetler’in yaptığı Edirne köfte tadını aldıktan sonra yediğiniz hiçbir köfteden zevk alamayacaksınız. Edirne kokoreç de alışılmışın dışında unutulmaz bir lezzet oluşturan işletme, müşteri memnuniyeti anlayışını güler yüzlü personeliyle perçinleyerek hizmet kalitesini en üst seviyelere taşımaktadır. Edirne paket sipariş servislerinde, siparişi zamanında ulaştırmak işletme prensiplerindendir. Taze ürünlerle hazırlanan Edirne köfte, zengin ikramlarıyla karnınızı ve şık sunumlarıyla gözünüzü doyurmakla birlikte uygun fiyatıyla da sizleri şaşırtarak verilen hizmetten memnun kalmanızı garantileyecektir. Pek çok işletmede tüketirken tereddüte düşeceğiniz Edirne kokoreç ürünlerini, içiniz rahat bir şekilde yiyebileceğiniz tek yer, kalitesiyle ve hijyeniyle Çıtır Çıtır Lezzetler olacaktır. İşletme, Edirne paket sipariş edirne-kofteservislerinde deneyimli personel ile çalışılmaktadır. İşletmede isteğinize uygun olarak kullanılan baharatlarla ve yeşilliklerle servis edilen Edirne kokoreç, vazgeçemeyeceğiniz bir lezzet olarak damağınızda yer edinecektir. Sağlık koşullarına uygun ortamda, tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanan ve Edirne kokoreç konusunda, piyasada rakip tanımayan Çıtır Çıtır Lezzetler, hizmetinizde olmaktan büyük mutluluk duymaktadır. Eşsiz lezzetlerimizin keyfini evinizde, ofisinizde de çıkarabilmeniz için Edirne paket sipariş servisi sağlayan işletme, yiyecek hizmetlerinde Edirne’nin önde gelen isimlerinden biri olmayı kendisine amaç edinmiştir. Edirne köfte hizmetinde ve servisinde standartların çok üstünde lezzet sunulurken, müşteri memnuniyeti politikasına bağlı olarak standartların altında fiyatlar dikkati çekmektedir. Çıtır Çıtır Lezzetler’in Edirne kokoreç lezzeti, ilk kez deneyenlerin tutkunu olacağı ve sevenlerin ise vazgeçemeyeceği bir tat olarak iddiasını ortaya koymaktadır. Müşteri memnuniyetinden vazgeçmeyen işletme Edirne paket sipariş hizmetiyle de bu eşsiz lezzetlerini siz sevenlerine ulaştırmaktadır. Edirne’de kokoreç ve köftede Çıtır Çıtır Lezzetler’in tatlarıyla bir kez tanıştıktan sonra bağımlısı olacaksınız.

Edirne Paket Siparişi

edirne-kokorecOfisinizde sıkışıp kaldıysanız ya da evinizdeyken canınız yemek hazırlamak istemiyorsa bizi arayarak, Edirne paket sipariş hizmetimizden yaralanabilir ve eşsiz lezzetleri olan ürünlerimizi afiyetle tüketebilirsiniz. Edirne paket sipariş servisimizle keyfinize keyif katarak, tadı damağınızda kalan ürünlerimizi ayağınıza kadar getiriyoruz. Zamanında ve doğru şekilde gerçekleşen Edirne paket sipariş hizmetimizle, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaya önem veriyoruz. Güler yüzlü ve deneyimli Edirne paket sipariş alanındaki personelimiz, siz Edirnelilere günün her anında servis hizmeti vermektedir. Size bir telefon kadar uzaklıkta olan Çıtır Çıtır Lezzetler, ürünlerine gösterdiği özeni ve yaptığı işin bilincinde oluşunu Edirne paket sipariş hizmetinde de göstermektedir. Edirne paket sipariş ürünleri de sizin istekleriniz doğrultusunda kişiye özel içeriklerle sunulmaktadır. Siparişlerinizde uygun fiyat politikasından taviz vermeyen ve alanında mutlak başarıyı yakalamak isteyen Çıtır Çıtır Lezzetler, işletme olarak müşterilerinin en iyisini, istedikleri şekilde yemelerini sağlayabilmeyi amaç edinmiştir.

edirne-kokorec-makanlari edirne-paket-siparis-isletmeleriedirne-paket-siparis

FaceBook Twitter

Fast Food, Firmalar kategorisinde bulunan Çıtır Çıtır 21 Kasım 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.543 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle