FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Şehit İstiklal Vardar Cad. Abdurrahman Mah. Carrefour Karşısı, Çakbil Eczanesi Üstü EDİRNE
Telefon : 0539 495 22 85 -- 0284 235 86 02
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 24 Ağustos 2013

toplusms

Çiğdem Kız Öğrenci Pansiyonu

ÇİĞDEM KIZ ÖĞRENCİ PANSİYONU

24 saat sıcak su, sınırsız internet, 2 öğün ev yemeği, güvenlik kamerası sistemi, dinlenme salonu, odalarda tv imkanı, merkezi doğalgaz ısınma sistemi, her odaya ait klima bulunmaktadır.

Kendinizi evinizde hissedeceğiniz sıcak bir aile ortamı sunmayı amaç edindik.

Fiyatlarımız her bütçeye uygundur.

Edirne’de de bir eviniz olsun istiyorsanız, bize uğramadan geçmeyin.

ÇİĞDEM KIZ ÖĞRENCİ PANSİYONU – MAKALE

Eğitim öğretim döneminin başlamasına ramak kala, öğrencileri ve ailelerini stres sardı. Aileler çocuklarının üniversite ortamına kolay adapte olabileceği, güvenle ve konforla kalabileceği yerler ararken, öğrenciler ise öğrencilik hayatlarını keyifle geçirebileceği, elektrik, su faturası derdine düşmeyeceği ve eğlenceli zamanlar geçireceği yerleri tercih ediyor. Konu kız çocuk olunca, güvenliğe 2 kat daha fazla önem veren aileler, çocuklarının güvenliği için detaylı araştırmalar yapıyor.

Edirne‘de hizmet veren ve hizmete girdiği günden beri birçok öğrenciyi bünyesinde misafir eden Çiğdem Kız Öğrenci Pansiyonu, öğrencilere ikinci bir ev oluyor ve evinizin konforunu ayağınıza getiriyor. Gerek yöneticileri, gerek çalışan personeli olsun, sıcacık bir aile ortamında geçireceğiniz öğrencilik hayatı, Çiğdem Kız Öğrenci Pansiyonuyla daha ayrıcalıklı bir hale dönüşüyor. Edirne Çiğdem Kız Öğrenci Pansiyonu odalarında öğrenciler için gerekli tüm konfor düşünülmüş. Çiğdem Kız Öğrenci Pansiyonu odalarında 24 saat sıcak su, sınırsız internet, güvenlik kamerası sistemi, dinlenme salonu, merkezi doğalgaz ısınma sistemi,  klima ve tv bulunuyor. Çiğdem Kız Öğrenci Pansiyonu, annenizin yemeklerini aratmayacak ev yemekleriyle öğrencileri makarna ve yumurta döngüsünden oluşan yemek sorunundan kurtarıyor.

EDİRNE KIZ ÖĞRENCİ PANSİYONLARI, EDİRNE KIZ ÖĞRENCİ YURTLARI MI ARIYORSUNUZ? İŞTE ADRES…

Edirne Kız Öğrenci Pansiyonları arasındaki farklı duruşuyla her geçen gün daha fazla misafir ağırlayan Çiğdem Kız Öğrenci Pansiyonu, her bütçeye uygun fiyatlarla ailelerin cebini yakmadan, çocuklarının huzur içinde yaşayacağı bir ortam sunuyor. Edirne’de ev konforu arayan kız öğrenciler için tek adres; Çiğdem Kız Öğrenci Pansiyonu.

 

FaceBook Twitter

Firmalar, Yurtlar kategorisinde bulunan Çiğdem Kız Öğrenci Pansiyonu 24 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 3.302 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Çiğdem Kız Öğrenci Pansiyonu Çiğdem Kız Öğrenci Pansiyonu

31 Ağustos 2013, Cumartesi

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle