FİRMA BİLGİLERİ

Adres : selimiye devlet hastanesi karsisi (eski sigota hastanesi) karsisi edirne
Telefon : 05442202935
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 19 Temmuz 2013

toplusms

Cahit Optik

CAHİT OPTİK

Cahit Optik, Gürkan BAŞKAN kontrolünde 3 yıldır Edirne’de kaliteli hizmet vermektedir. Orijinal ve estetik gözlüğün tek adresi…

CAHİT OPTİK – MAKALE

2010 yılından beri deneyimli kadrosuyla Edirne‘de hizmet veren Cahit Optik, göz sağlığınızı tıbbın ve teknolojinin en gelişmiş yöntemleriyle koruyarak güvence altına alıyor.
Hedefi, toplam kalite yönetimi felsefesi ışığında her zaman üstün kaliteli ürünler üreterek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak olan Edirne Cahit Optik, dünyaca ünlü markaların son moda gözlüklerini beğeninize sunuyor ve ürün yelpazesini her geçen gün genişletmeye devam ediyor.
Teknolojik alt yapısını sürekli yenileyip modern çağın sunduğu avantajları çalışma sistemine entegre eden ve hizmet hızını sürekli yenileyen Cahit Optik, Edirnede gözlük modasını yaratıyor.
Edirne Cahit Optik‘in Edirne gözlük sektöründeki büyümesini çalışanlarına ve en büyük destekçilerine borçlu olduğunu söyleyen yetkililer, müşterilerini geleceğe güvenle bakan gözler için yolculuğa davet ediyor.
Müşteri sayısını katlayarak son kullanıcıya ulaşmayı ve ayrıca model bazında dünya çapındaki hızlı gelişmelere uyum sağlayarak farklı bir çizgi ile sektöre girmeyi başarmış olmanın gururunu yaşıyor.

Edirne de gözlük ve Edirne de güneş gözlüğünün tek adresi olan Edirne Cahit Optik, dünyaca markaların ürünlerini hizmetinize sunuyor.

EDİRNE CAHİT OPTİK

EDİRNE OPTİK

EDİRNE OPTİK FİRMALARININ DEVİ…

 

Türkiye’nin En Kapsamlı Firma Rehberi Googlefirmalar.com internet sitesi. Firmalar sizde firmanızı ekleyin şimdi kazanmaya başlayın.

Tüm sektör firmalarını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. FirmalarFirma Rehberi 

 

FaceBook Twitter

Firmalar, Optik kategorisinde bulunan Cahit Optik 19 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.769 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

EDİRNE GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ EDİRNE GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

11 Ekim 2013, Cuma

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle