FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Yeni sanayi sit. 6/C Blok No:8 Edirne
Telefon : 0284 236 36 34
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 11 Eylül 2013

Çağdaş Granit Mermer

ÇAĞDAŞ MERMER VE GRANİT 

Günümüzde en dayanıklı ve prestijli yapı malzemesi olan granit, inşaat sektörünün ülkemizdeki gelişmesine paralel olarak her geçen gün daha fazla talep görmektedir. Modern yapılarının özellikle dış cephe kaplamalarında ve yer döşemelerinde müşteri projeleri doğrultusunda satışın yanı sıra granite şekil veren Çağdaş Mermer ve Granit, Edirne Mermer ve Edirne Granit sektörün öncüsü konumundadır.

Modern üretim atölyesi, zengin çeşit granit deposu ile sektörde fark yaratan Çağdaş Mermer ve Granit nitelikli işçilik anlayışı, üstün kalite ve uygun fiyat politikası ile mutfak sektörü öncelikli olmak üzere her tür doğaltaş uygulamalarında aranan bir marka haline gelmiştir. Başta mermer olmak üzere, doğal taşları yüksek teknoloji ile işleyerek kaliteli ürüne dönüştüren Edirne Çağdaş Mermer ve Granit, siparişten teslime kadar tüm süreçleri etkin verimli bir şekilde yönetiyor. Edirne Çağdaş Mermer ve Granit, Edirne Mutfak ve banyo tezgahları, basamak döşeme, kaplama, küpeşte, döşeme, zemin döşemeleri, duvar ve dış cephe kaplamaları … ve daha bir çok alanda kalite ile estetiğin markası olan Edirne Çağdaş Mermer ve Granit müşterilerine doğanın mucizevi tasarımlarını özenle işleyerek zevkinize uygun alternatifler üretiyor.

EDİRNE MERMER VE EDİRNE GRANİT SEKTÖRÜNÜN ZİRVEDEKİ İSMİ…

Edirne mermer ve Edirne granit sektörünün zirvedeki ismi olan Çağdaş Mermer ve Granit, müşteri memnuniyetini esas alarak büyümeye devam ediyor. Malzemeyi satmak değil, malzeme hakkında bilgi vermek ve müşteriyi malzeme hakkında bilinçlendirmeye çalışan Çağdaş Mermer ve Granit, ürün yelpazesini genişletmeye devam ederken kalite prensibinden ödün vermiyor…

mermer granit

 

 

 

FaceBook Twitter

Firmalar, Mermerciler kategorisinde bulunan Çağdaş Granit Mermer 11 Eylül 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.125 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle