FİRMA BİLGİLERİ

Adres : İstasyon Mah. 4 Yol Mevkii Migros Yanı Olympus AVM Keşan Edirne
Telefon : 02847154122
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 23 Temmuz 2013

toplusms

Cafe Keşan

KEŞAN CAFELER / CAFE KEŞAN

CAFE KEŞAN

Edirne’nin güzel ilçesi Keşan’da hizmet veren Cafe Keşan, sıcak atmosferi, lezzetli içecekleri ve farklı ambiyansıyla Keşan’da hizmet veriyor. Keşan’ın ve Keşanlılar’ın vazgeçilmez adreslerinden biri olan Cafe Keşan, sadece Keşanlıla’ra değil, o civardan geçen ve Keşan’ı ziyaret edenler içinde güzel bir adres oluyor. Yeni demlenmiş taptaze bir çay, şöyle bol köpüklü bir Türk Kahvesi, taze sıkılımış Meyve Suları ve yaz aylarında içinizi serinletecek birer içecek içmek isterseniz ayaklarınız sizi Cafe Keşan’a getirecek.
Mönüsünde bulunan yiyecekleriyle de damakları fetheden Cafe Keşan, hijyenik mutfağı ve kaliteli çalışanlarıyla eşsiz lezzetler sunuyor. Kafa dinleyeceğiniz, iş çıkışı yada öğle arasında yorgunluk çayı içebileceğiniz ve derin bir nefes alıp ‘0h’ çekebileceğiniz Cafe Keşan’da, eşiniz, dostunuz, sevdikleriniz veya çalışma arkadaşlarınızla hoş vakit geçireceğinizin garantisini veriyoruz.
Sizde Keşan’daysanız yada oralardan geçiyorsanız Cafe Keşan’a uğrayın…

CAFE KEŞAN

Türkiye’nin En Kapsamlı Firma Rehberi Googlefirmalar.com internet sitesi. Firmalar sizde firmanızı ekleyin şimdi kazanmaya başlayın.

Tüm sektör firmalarını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. FirmalarFirma Rehberi 

 

CAFE KEŞAN’DA YORGUNLUĞUNUZU ATACAKSINIZ…

Keşan da Türk Kahvesi, Keşan da fast food, Keşan da çay yudumlamak istiyorsanız, Cafe Keşan hizmetinizde.  Günün yorgunluğunu atmak, haftasonlarınızı renklendirmek ve haftaiçi ufak bir kaçamak yapıp kendinizi şımartmak için tek adresiniz Cafe Keşan. Cafe Keşan, Keşan da cafe işletmeciliğine tecrübe ve güleryüz ekleyerek müşterilerine himet vermeye devam ediyor…

FaceBook Twitter

Firmalar, Kafeler kategorisinde bulunan Cafe Keşan 23 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.204 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

KEŞAN CAFE KEŞAN CAFE

12 Ekim 2013, Cumartesi

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle