FİRMA BİLGİLERİ

Adres : 1.Murat Mahallesi Zübeyde Hanim Cad. No:50 Edirne
Telefon : 0284 213 40 30 - 0543 877 70 33
Üyelik Tarihi : 06 Eylül 2013

toplusms

Butterfly

Butterfly Restaurant & Cafe Brasserie

Hakkımızda
2011 yılında Edirne içinde, şehrin kalabalığından uzak, Edirne’nin saklı cenneti haline gelen Butterfly Restaurant & Cafe Brasserie işletmemizle sizlerle birlikte olmaya devam ediyoruz.
Birbirinden lezzetli menülerimiz ve deneyimli personelimiz ile kaliteyi ve lezzeti bir arada sizlere sunuyoruz.

Vizyonumuz
Trakya bölgesini yerli yabancı tüm halka tanıtmak, nadide bir şehrin mistik ve tarihi yapısını, dünyanın doyumsuz lezzetleri ile bütünleştirmektir.

Değerlerimiz;

Restaurant’ımız için en önemli değer “İNSAN” dır. Bu yüzdendir ki Butterfly Restaurant & Cafe Brasserie olarak bizler müşterilerimize olduğu kadar çalışanlarımıza da önem vermekteyiz.

Çevre ve Toplum

Restaurant’ımız, Toplumun ve geleceğimiz olan çocuklarımızın dünyada nadir bulunan bu güzel şehirde, temiz bir çevrede yemek yemeyi, değerlerimize saygılı olmayı, kültürümüzü yaşatmayı, kaliteden ödün vermeden, başarı çıtasını yüksekte tutmayı görev olarak gören bir işletme anlayışı içerisinde yürütmeyi kendinde bir borç olarak görmektedir.

Misyonumuz

Restaurant’ımız, Dünya mutfağı ile yerli mutfağı harmonize ederek, mufağımızda hijyeni en üst düzeyde tutarak, daima yenilikçi bir anlayışla yürütmektedir. Stratejimiz üç ana temel prensip üzerine kurulmuştur.

• Misafir memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.
• Misafirlerimize yenilikçi sunumlar yapmak.
• Menü ve hizmetlerimizi artırarak yaygınlaştırmak.

Butterfly Restaurant & Cafe Brasserie

 

Edirne‘nin en merkezi yerlerinden biri olan 1. Murat Mahallesinde hizmet veren Butterfly Restaurant & Cafe Brasserie, iki yıldan beri misafirlerini ağırlıyor. Açıldığı günden bu yana kaliteden ödün vermeyen ve menülerini, çeşitlerini ve hizmetlerini her geçen gün şekillendiren Butterfly Restaurant & Cafe Brasserie, yeşillikler içinde, havuz başında şahane vakit geçirebileceğiniz en güzide mekanlardan biri haline geldi. Su sesinin vermiş olduğu huzur, yeşilin rahatlatan enerjisiyle eşsiz yemekler yiyebileceğiniz Butterfly Restaurant & Cafe Brasserie, zengin menü çeşidiyle seçim yapmanızı zorlaştıracak gibi gözüküyor.

Edirne restoranları arasında fark yaratan ve kendine has ambiyansıyla misafirlerinin beğenisini kazanan Edirne Butterfly, kapısından girdiğiniz an sizi mest edecek. Edirne kahvaltı, Edirne öğle yemeği, Edirne akşam yemeği ve Edirne Cafe Brasserie‘nin tek adresi olan Edirne Butterfly, Edirne’de Dünya Mutfağı‘nında tek adresi… Edirne restoranlarının sahip olduğu atmosferden daha farklı bir atmosfere sahip olması sebebiyle Edirne’nin en gösterişli restoranlarından biri haline gelen Butterfly Restaurant & Cafe Brasserie, İtalyan Makarnası‘ndan Köri Soslu Tavuğuna, Sandviç ve atıştırmalıklarından Et yemeklerine kadar her yemeği usta şeflerin elinden beğeninize sunuyor. Edirne bahçe restoranlarının bir numaralı adresi olan Butterfly Cafe ve Restoran, misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Edirne’de restoran, Edirne’de Cafe, Edirne’de Brasserie‘nin tek adresi olan Edirne Butterfly, misafirlerine havuz başında, yeşillikler içinde keyifli dakikalar vaad ediyor…

Restaurant & Cafe Brasserie… lezzetli yemeklerin ve keyifli vakitlerin tek adresi…

butterfly

EDİRNE RESTORAN CAFE BAR

 

 

 

FaceBook Twitter

Fast Food, Kafeler, Restorant & Lokanta kategorisinde bulunan Butterfly 06 Eylül 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.476 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle