FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Fatih mah. İbrahim Ay Cad. Uygar Sitesi C Blok No:6 Edirne
Telefon : 05321367638
Üyelik Tarihi : 19 Temmuz 2013

toplusms

Burçak Dekorasyon Nakliye İnşaat Gıda Hayvancılık Ticaret Ltd. Şti

BURÇAK DEKORASYON

Dekorasyon alanında hizmet veren firmamız 10 yıldır hizmet vermektedir. Müşterilerimiz ile beraber koordineli bir şekilde çalışarak tasarımları sizlerin istek ve gereksinimleri doğrultusunda estetik doğal çağdaş fonksiyonel ve bütçenize uygun olarak amaç ediniyoruz. Uzman çalışan kadromuz ile gerek projelerde gerekse bireysel işlerinizde teknolojiyi ve sektörel gelişimleri takip ederek siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktadır.

Uzman çalışan kadrosu ile gerek projelerde gerekse bireysel işlerinizde teknolojiyi ve sektörel gelişimleri takip ederek siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktayız.

 

Polat Dekorasyon Facebook Sayfamız;

http://www.facebook.com/pages/POLAT-Dekorasyon/493787877367674#

BURÇAK DEKORASYON- MAKALE

Edirne‘de 10 yıldır hizmet veren Burçak Dekorasyon, birikim ve tecrübeyi harmanlayarak hizmet veren örnek firma olma başarısını göstermiştir.
Edirneli’lere birçok yönden hizmet veren Burçak Dekorasyon, Edirne de inşaat, Edirne de nakliye ve Edirne de tarım sektöründede vazgeçilmez marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Burçak Dekorasyon, yaşamımıza renk katan her şeyi, özenle ve dikkatlice seçiyor, siz müşterilerinin beğenisine sunuyor. Burçak Dekorasyon, insanların mutlu yaşayacağı mekanlar yaratarak sıcaklığı ve şıklığı evlerinize taşıyor.
Profesyonel ve deneyimli kadrosu ile her türlü ihtiyaçlarınızı karşılayan Burçak Dekorasyon, müşteri memnuniyetini en üst düzeylere taşımaya çalışıyor. Edirne banyo dolabı, Edirne alçıpan, Edirne niş ve Edirne laminant parke ürünlerinin tek adresi olan Edirne Burçak Dekorasyon, güzellikleri birlikte yaratmak ve yaşatmak için hizmet vermeye devam ediyor.

burçak

 

 

Edirne dekorasyonun tek adresi olan Burçak Dekorasyon, çoklu hizmet yelpazesiyle hizmetlerine devam ediyor. Edirne dekorasyon firmalarının bir numaralı ismi Burçak Dekorasyon, Edirne dekorasyon sektöründeki hizmetlerine devam ediyor.

Türkiye’nin En Kapsamlı Firma Rehberi Googlefirmalar.com internet sitesi. Firmalar sizde firmanızı ekleyin şimdi kazanmaya başlayın.

Tüm sektör firmalarını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. FirmalarFirma Rehberi 

FaceBook Twitter

Dekorasyon, Firmalar kategorisinde bulunan Burçak Dekorasyon Nakliye İnşaat Gıda Hayvancılık Ticaret Ltd. Şti 19 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.462 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

DEKORASYON EDİRNE DEKORASYON EDİRNE

11 Ekim 2013, Cuma

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle