FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Abdurrahman Mah. Şehit Istiklal Vardar cad. no.2 Edirne
Telefon : 02842144470
Üyelik Tarihi : 02 Ağustos 2013

toplusms

Bora Catering

BORA CATERİNG

Bora Catering olarak ismimizi duymuş olabilirsiniz, lezzet, hijyen, uygun fiyat ve güler yüzlü hizmetimiz tüm Edirne´ye Catering sektöründe yeni bir soluk getirmiştir. 

İşinde profesyonel ekibimiz ve servis elemanlarımızın hizmetiyle ağızda tat bırakan özgün yemekler İRFAN USTA farkıyla Bora Catering’tedir.
 
Müşterilerimize farklı hizmetler sunup her türlü düğün, toplantı, açılış, mevlit, davet ve özel yemek hizmetlerini Bora Catering farkıyla sunuyoruz.
 
Firmamız müşterilerimizin görüşlerini ve dileklerini göz önünde bulundurarak büyümeye devam etmektedir.
 
Üstelik kampanyamız dahilinde ” 4 ÇEŞİT YEMEK SADECE 5 TL “.
 
* Paket servisimiz vardır.

BORA CATERİNG- MAKALE

Edirne Bora Catering, her türlü organizasyon ve davetlerin ikram servisi konusunda gerekli lezzet,kalite,estetik,hijyen,çabukluk ve hareket yeteneği ile sektöre yepyeni bir boyut getirdi.
Son yıllarda önem kazanan catering sektörüne Edirne’de farklı bir bakış açısıyla yaklaşan ve lezzetleriyle Edirneli’lerin beğenisini kazanan Bora Catering, İrfan Usta’nın birbirinden lezzetli yemekleriyle adından sıkça söz ettireceğe benziyor. Özgün yemekleriyle damaklarda eşsiz bir tat bırakan Bora Catering, her çeşit ev yemeği ve günlük, taze menüleriyle Edirneli’lerin karnını doyuruyor.
Hazır Yemek olarak sunduğu her türlü hizmetin profesyonelce ve en üst kalite düzeyinde gerçekleştirilmesi için maksimum özen gösteren Edirne Bora Catering, hizmet standartlarını yüksek düzeyde tutabilmek adına aşçı ve aşçı yardımcısından bulaşık temizleme hizmetleri sınıfına kadar tüm personelinin, eğitimi ve yönetimi hususları üzerinde titizlik ve ciddiyetle hareket ediyor.
Edirne Bora Catering, Edirne düğün yemekleri, Edirne tabldot, Edirne ev yemekleri, Edirne toplantı yemekleri, Edirne açılış yemekleri, mevlit, davet ve özel yemek hizmetleriyle muhteşem ev yemeklerini misafirlerine sunuyor.

EDİRNE CATERİNG FİRMALARI

 Edirne catering firmaları devi ve EDİRNE’DE EV YEMEKLERİNİN TEK ADRESİ OLAN BORA CATERİNG, EDİRNE EV YEMEKLERİ SEKTÖRÜNDE LİDERLİĞE OYNUYOR. EVLERE VE İŞYERLERİNE SERVİS YAPAN BORA CATERİNG’İN MUHTEŞEM YEMEKLERİNDEN MUTLAKA TATMALISINIZ…

BORA

www.boracatering.com

FaceBook Twitter

Firmalar, Restorant & Lokanta kategorisinde bulunan Bora Catering 02 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 2.244 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle