İLAN BİLGİLERİ

İlan Tarihi : 25 Temmuz 2013

toplusms

Boğaziçi Kız Öğrenci Yurdu

BOĞAİZÇİ KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Tek kişilik, 2 kişik, 3 kişilik ve 4 kişilik apart dailerde temiz, sağlıklık ve güvenilir bir ortamda kız öğrencilerimizi ağırlamaktayız.

54 adet 60 m2 1+1 studyo daireler.

4 kişilik 550 TL

3 kişilik 600 TL

2 kişilik 750-800 TL

Tek kişilik  1,000 TL

Yemeksiz tek kişilik 650 TL

2 kişilik  400 TL

BOĞAZİÇİ KIZ ÖĞRENCİ YURDU- MAKALE

Boğaziçi Kız Öğrenci Yurdu, Edirne de hizmete giren ve Edirne yurt sektöründe ilk sırada yer alıyor. Misafir ettiği öğrencileri ülkenin geleceği olarak görüyor ve öğrencilerine yakışır bir şekilde hizmet vermeyi amaçlıyor.
Boğaziçi Kız Öğrenci Yurdu, öğrencilerine aile sıcaklığına yakın bir ortamda hizmet vermek ve gelişen sektörde kendilerine yer bulabilmeleri için gerekli eğitimi sağlamakta yardımcı oluyor. Gelecekte olmak istediği yer şuanda verdiği hizmet kalitesini dünya standartlarına uygun hale getirmeye çalışan Boğaziçi Kız Öğrenci Yurdu, Edirne yurt sektöründeki imajını sürekli yeniliyor. Öğrencilerinin yaşam kalitesini değerini arttırmayı hedef alan Edirne Boğaziçi Kız Öğrenci Yurdu, gerek hizmet anlyışı gerek yöneticileri gerekse personeliyle Edirne yurtları arasında zirveye oynuyor.
Kız öğrenci ailelerinin Edirne de yurtlar, Edirne de yurtlar nasıldır sorularının cevabını veren Boğaziçi Kız Öğrenci Yurdu, 2 kişik, 3 kişilik ve 4 kişilik apart daileri, yemekli ve yemeksiz hizmet seçeneklertiyle öğrenci ve velilerin ilk tercihi oluyor. Edirne de yemekli yurt olarak da hizmet veren Edirne Boğaziçi Kız Öğrenci Yurdu, öğrencilerin yaşamını kolaylaştırmak ve rahat bir öğrencilik hayatı geçirmelerini sağlıyor.

BOĞAZİÇİ

 

Türkiye’nin En Kapsamlı Firma Rehberi Googlefirmalar.com internet sitesi. Firmalar sizde firmanızı ekleyin şimdi kazanmaya başlayın.

Tüm sektör firmalarını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. FirmalarFirma Rehberi 

 

İlanlar kategorisinde bulunan Boğaziçi Kız Öğrenci Yurdu 25 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 698 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle