FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Yeni Mahalle Fatih Cd. Nalbant Arif Pasajı K:1 NO:01 Kirklareli / Lüleburgaz
Telefon : 02884176996 - 0543 7676996
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 13 Ağustos 2014

toplusms

Biora Beer

biora-beerBIORA BEER

Türkiye’deki genel algı itibari ile maç denildiği zaman akla futbol gelmektedir. Bu aslında yanlış bir yaklaşım değildir. Kültürler arası spor anlayışı bu algıyı yaratmaktadır. O yüzden futbol Türkiye’de önemli bir spordur. Hem statlar da hem de cafeler de önemli maçları izlemenin keyfi başkadır. Bıora Beer şık ve konforlu mekan anlayışı ile Lüleburgaz maç keyfi sunan en güzel ve özel mekanlar arasındadır.

Lüleburgaz maç keyfi denildiği zaman; hem ergonomisi, hem servisi, hem sunumu, hem çeşitliği ile ön plana çıkan mekan, şık tasarımı ile de şehrin cazibe merkezi halindedir. Lüleburgaz maç keyfi yaşanırken her yönden müşteri memnuniyeti sağlayan mekan, olumlu feedbackler yakalamaktadır. Sıradan ve benzer örneklerinin dışında, farklı olmayı seven kurum, Lüleburgaz maç keyfi dışında da birçok hizmet sunmaktadır.

Yüzde yüz müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve belirli misyonlar benimsemiş firma; şehrin futbol enerjisini, futbol ateşini, Lüleburgaz maç keyfi seyrini zirveye çıkartmaktadır. Hedef kitlesi arasında oldukça popüler olan mekan; özellikle gençlerin büyük ilgisini çekmektedir. Siz de büyük maçları, büyük heyecanlar ile izlemek istiyorsanız; Lüleburgaz maç keyfi nedir diye merak ediyorsanız adresiniz:

luleburgaz-sik-mekanBıora Beer

Trakya halkının içmeyi sevdiğini dünya biliyor ve  Trakya halkı mekan konusunda seçici davranıyor. Ülkemizde ve dünyada  birhane kültürü çok yaygın bir yelpazede yer almaktadır. Bu kültürü bozulmadan günümüze kadar taşıyan mekanlar kazanmaya devam ediyor. Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde bulunan Biora Beer bu kültürü günümüze kadar bozulmadan getiren ender mekanlardan biridir. Lüleburgaz ilçesinde  birhane dendiğin de ilk akla gelen isim Biora Beer oluyor. Biora Beer işletmesi babadan oğula geçen bir mekan olma özelliği taşıyor.

luleburgaz-birahane”İşletme sahibi babasının çok iyi bir işletmeci olduğunu ve birhanenin başka mekanlarla karıştırılmaması için çok caba sarf ettiğini hatırlatıyor. Birhane kişilerin kendi aralarında sohbet edip içtikleri bir mekandır. Bu mekanları daha fazla müşteri kazanmak amaçlı çeşitli eğlence yollarını denenerek değiştiriyorlar. Biz Biora Beer olarak aynı kültürü bugünde yarında sunacağız diyor.”

Biora Beer Lüleburgaz ilçesinin meydanında yer almaktadır. Mekanın eşsiz manzarası içenleri keyiflendiriyor. Biora Beer sektörde kendi farkını gösterebilmek ve mekanın sempatisini arttırmak için her yıl resim çalışmaları yapıyor. Bir çok filmde alında karakterlerle mekanın iç kısmını ve giriş kısmına kendi sözcükleri ile karakterleri konuşturuyor. Yaptıkları bu çalışma müşteriler ve Lüleburgaz halkı tarafından çok sempatik ve başarılı geliyor. Biora Beer yaptığı çalışmalar ve verdiği hizmet kalitesi ile Lüleburgaz ilçesinde her zaman birhane dendiğinde ilk isim olma ünvanını koruyor.  Biora Beer gelen müşterilerine daha fazla hizmet sunabilmek acısından tüm maçları naklen yayınlıyor. Lüleburgaz maç keyfi dediğinizde de mekanın sık görünümü ve Lüleburgaz meydanını görmesi nedeniyle Lüleburgaz’da maç Biora Beer da izlenir. Ülke liglerimiz ve yurt dışı ligleri bu mekanda takip etmek çok büyük bir keyif. Mekanın ön kısmı büyük bir camdan oluşuyor ve bu şekilde Lüleburgaz meydanı naklen izleyebiliyorsunuz. Lüleburgaz maç keyfi Biora Beer vazgeçilmez adresiniz.

luleburgaz-mac-keyfiLüleburgaz ilçesinde arkadaşlarınız  yada  kendiniz keyifli zaman geçirmek istediğiniz Bıora Beer denemelisiniz. Meydana bakan camlı bölmenin önünde oturarak her yeri görme şansına sahipsiniz. İşletmenin güler yüzlü personeli ve mekanın iç yapısı sizlere huzur verecektir. Bıora Beer Lüleburgaz Birahane lideri her zaman hizmetinizde.

Lüleburgaz ilçesinde şık bir mekan arıyorsanız işte size tavsiyemiz Bıora Beer..

Lüleburgaz şık mekan tartışmalarına yaptığı iç dekor ve çeşitli resim çalışmaları ile son noktayı koyan Bıora Beer  kendini her kanıtlanış durumda.

Lüleburgaz şık mekan her zaman olduğu gibi Bıora Beer…

Lüleburgaz ilçesinden geçerken mutlaka uğrayın sizde farkı fark edeceksiniz.

luleburgaz-alkol

 

 

Firma rehberiniz, Googlefirmalar.com Türkiye’nin en kapsamlı firma rehberi. Firmalar sizde firmanızı ekleyin şimdi kazanmaya başlayın. Firmalar, Firma Rehberi Devi Googlefirmalar.com

 

 

 

 

 

FaceBook Twitter

Firmalar, Restorant & Lokanta kategorisinde bulunan Biora Beer 13 Ağustos 2014 tarihinde eklenmiş ve 1.311 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle