FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Kiyik cd. no223 Edirne
Telefon : 0284 225 58 80 -212 59 78
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 09 Ağustos 2014

toplusms

Biçerler

BİÇERLER PETROL

bicerler-petrolBiçerler Şirketler Grubu 2000 Yılında PETROL OFİSİ bayiliği alarak akaryakıt sektörüne adım atmıştır. Geçen süre içerisinde tesislerini sürekli olarak yenileyen Biçerler Şirketler Grubu , müşteri memnuniyetini amaç edinen bir vizyon çizerek Petrol bölümünde müşterilerinin ücretsiz olarak kullanabilecekleri araç yıkama bölümü , müşterilerinin iyi hizmet edinebilmeleri için müşteri temsilcileri , Market , Yağ Değişimi gibi bir çok bölümü faaliyete sokmuşlardır.

Biçerler Petrol; Kalite ve güveni bir arada yaşayarak, akaryakıtını güvenilir ellerden almak isteyenlere hizmet vermeye devam etmektedir.

ContinentalContinental

Biçerler Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. merkezi Almanya’nın Hannover kentinde bulunan uluslarası lastik sanayi devlerinden Continental bünyesinde yer alan ContiTech AG’nin bir kuruluşudur.

1955 yılında Avrupa’da otomotiv sanayinde ilk olarak hava süspansiyon körükleri geliştirmeye başlayan Continental, bugün lastik harici teknik ürünlerini ContiTech çatısı altında yer alan 50 üzerinde kauçuk ve sentetik malzeme teknolojisinde uzman şirketlerinde sürdürmektedir.

Continental Lastikleri; yol tutuş ve sürüş konforuna yeni standartlar getirmenin yanı sıra, en ileri teknolojisi sayesinde sürücülere önemli ölçüde güvenlik sağlar. Tüm farklı hava koşullarında en uygun güç transferini, maksimum sürüş hassasiyetini ve yol ile lastik arasında olağanüstü bir temas oluşmasını sağlar.

Tüm bunlar yılların deneyimi, otomotiv endüstrisi ile yakın işbirliği, gelişmiş üretim sistemleri, yüksek nitelikli iş gücü ve pazardaki hızı ile sağlanmaktadır. Önceki yıllarda yaşanan tüm bu deneyimler, yeni potansiyelleri ortaya çıkararak, fren mesafelerinin inanılmaz kısaltılmasını ve suda meydana gelen kızaklama risklerinin azaltılmasını sağlamıştır.

Traktör

 

Traktör

Edirne’de tarım sektörünün tüm dinamiklerini bir araya getiren, Biçerler Ticaret Hattat ve Valtra gibi dünyanın traktör ve tarım aletleri konusundaki kalitesi tartışılmaz firmalarının ürünlerini getirmeye devam ediyor.

BİÇERLER PETROL

bicerler

 

Hakkımızda

Biçerler Şirketler Grubu 1971 yılında Hacı Şerafettin Biçer tarafından ikinci el galericilik ile serüvenine başlamıştır. 1987 yılında oğulları Özcan ve Ercan Biçer’in yönetimine geçen şirket 1988 yılında aldıkları Trakmak ve Fiat traktörleri bölge bayiliğini 2001 yılına kadar sürdürmüşlerdir.  2001 yılında aldıkları John Deere bayiliği ile birlikte Uzunköprü ve Kırklareli traktör satış şubelerini oluşturan grup 2004 yılında ilk akaryakıt istasyonlarını kurarak akaryakıt sektörüne adım atmıştır.

2008 yılında Trakya Tarımsal Araştırma müdürlüğü ile yaptığı anlaşma ile geniş kadrosu ve mühendisleriyle 2020 yılına kadar bölgeye organik ve sertifikalı hububat üretmektedir. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden Biçerler Şirketler Grubu 2009 yılında Deutz-Fahr, Same, Lamborghini bayiliğine alarak bölgeye hizmet vermeye devam etmektedir.

Geçen süre içerisinde tesislerini sürekli olarak yenileyen Biçerler Şirketler Grubu , müşteri memnuniyetini amaç edinen bir vizyon çizerek Petrol bölümünde müşterilerinin ücretsiz olarak kullanabilecekleri araç yıkama bölümü , müşterilerinin iyi hizmet edinebilmeleri için müşteri temsilcileri , Market , Yağ Değişimi gibi bir çok bölümü faaliyete sokmuşlardır.

“Köylü milletin efendisidir” sözünü unutmadan köylü için özveriyle çalışan şirket bölgede kazandığı güvenle tarımda önder kuruluş haline gelmiştir.

bicerler-akaryakit

Biçerler Petrol Akaryakıt hizmet ağlarını genişletirken, hiç bir zaman müşteri memnuniyeti ve iş ahlakından ödün vermeden çalışmalarına devam ediyor. Yaptığı yatırımlarla Akaryakıt, Lastik,Tarım ve Traktör  alanlarında hizmet kalitesini kanıtlamış ve her geçen gün yeni teknolojik sistemlerle kendini yeniliyor. Edirne ilinin bu nadide firmalarından olan BİÇERLER PETROL bünyesinde yeni iş alanları ile topluma istihdam da sağlamaya devam ediyor.

Biçerler Petrol Akaryakıt sektöründe müşterilerine uygun fiyatlar sunuyor. Sürekli değişim yaşayan akaryakıt sektöründeki firmalar pompa fiyatlarını sürekli artırırken Biçerler Petrol fiyatlarını sürekli müşterilerine göre kar oranlarını aşağıda tutarak sunuyor. Biçerler Petrol Kalite, Güven ve Hizmetin adresi.

Edirne akaryakıt Firmaları arasında verdiği hizmet kalitesi ile müşterilerine akaryakıt istasyonunda ücretsiz araç yıkama servisi sunmaktadır. Edirne akaryakıt sektöründe Biçerler akaryakıt istasyonu uğramadıysanız, hizmet ve kalitenin bir akaryakıt istasyonunda bu kadar iyi olabileceğini bilemezsiniz. Edirne akaryakıt hizmet lideri Biçerler Petrol.

Edirne Akaryakıt, Tarım, Lastik ve traktör firmaları rehberiniz. Edirne ili ile ilgili tüm bilgiler firmalar hizmetinizde.

Edirne Firmalar

Googlefirmalar.com Türkiye’nin En kapsamlı Firma Rehberi. Herkes Burada Ya Siz.? 

Firma Rehberiniz

Firmalar

 

 

FaceBook Twitter

Akaryakıt, Firmalar kategorisinde bulunan Biçerler 09 Ağustos 2014 tarihinde eklenmiş ve 1.386 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle