FİRMA BİLGİLERİ

Adres : İlhami Ertem Lisesi Önü Yunan Konsolosluğu Karşısı Edirne
Telefon : 05365450213
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 03 Ağustos 2013

toplusms

Barış Body Fitness Center

BARIŞ BODY FITNESS CENTER

İnsanlar yaşamları boyunca iyi bir görünüme sahip olmak ister. Dikkat çekici olmak, fark edilmek, özenilmek ve beğenilmek her insanın arzuladığı şeylerdir. Dış görünüş sadace kişinin mutluluğu için önemli değildir. Toplumda yer edinebilmek, fark edilmek ve her yerde göze çarpabilmek içinde önemlidir. Bütün bunlara sahip olamk için sadece sağlıklı beslenmek yetmez. Vücudu korumak, yediklerimize dikkat etmek, sıkı bir form tutmak gerekir. En önemliside spor yapmaktır. Spor, sağlıklı olmanızı sağladığı gibi dış görünüşünüzde de büyük farklılıklar ortaya çıkarır. Vücut sıkılaşır, yağlar erir ve kaslar ortaya çıkar. Böylece gittiğiniz her yerde fark edilen, beğenilen ve özenilen bir görünüme sahip olursunuz.

Barış Fitness ve Body Center, Edirne‘de hizmete girdiğinden bu yana müşterilerinin hayal ettikleri görünüme sahip olmaları için çalışıyor. ‘Önemli olan iç güzellik’ tabusunu yıkarak, kişinin dış görünümünde ciddi farklar yaratmaya yardımcı oluyor. Edirne’de hizmet veren Barış Fitness ve Body Center, Profesyonel ve deneyimli ekibiyle birlikte kaliteli yaşam, düzenli ve hareket özgürlüğüne sahip daha fit ve mutlu bireyler yetiştirmek için çalışıyor. Kontrollü ve bilinçli bir şekilde zayıflamanıza, sağlıklı bir form tutmanıza, özendiğiniz insanların vücutlarına kavuşmanıza olanak sağlayan Barış Fitness ve Body Center, sporu hayatınızın olmazsa olmazları arasına yerleştirip eğlenceli ve daha verimli bir hale getiriyor. Uzman kadrosu ve eğitimli personeliyle Edirne’nin vazgeçilmezi olan Barış Fitness ve Body Center, sizi mutlu etmek için çalışıyor.

EDİRNE’DE SPORUN TEK ADRESİ…

İşinde uzman, deneyimli kadrosuyla Edirneliler’in hayal ettiği görünümlerine kavuşmalarını sağlayan Barış Fitness ve Body Center, kişilerin vücut yapılarına en uygun şekilde hazırladığı planlı ve programlı çalışmalarıyla kişilerin mutluluğu için çalışıyor. İnsan vücudunda meydana gelen değişim ve birçok olumsuz sağlık sinyalleri ekarte eden Barış Fitness ve Body Center, hayallerinizdeki görünüme sahip olmanızı sağlarak sizi imrenilecek bir görünüme sokuyor.

Edirne’de spor salonları, Edirne’de fitness salonları, Edirne’de vücut geliştirme ve Edirne’de sporun tek adresi olan Barış Fitness ve Body Center, profesyonel kadrosu ve üstün hizmet anlayışıyla hizmet vermeye devam ediyor.

Vücudunuzla Barış`maya ne dersiniz 🙂

BODY

 

FaceBook Twitter

Edirne Spor Salonları, Firmalar, Spor Salonları kategorisinde bulunan Barış Body Fitness Center 03 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.113 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Barış Body Fitness Center Barış Body Fitness Center

5 Ağustos 2013, Pazartesi

Adalay Düğün Salonu Adalay Düğün Salonu

5 Ağustos 2013, Pazartesi

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle