FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Hacı Hasan mah. Gazi Mustafa Kulhan sok. Özün apt. No:3/C Babaeski
Telefon : 0288 512 80 70 -- 0530 877 60 82
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 16 Ağustos 2013

toplusms

Neva Isı

Doğalgaz, Isı Danışma Merkezi, Viessmann Bayiiliği, kombi çeşitleri, Kuzeymak güneş enerji sistemleri, doğalgaz soba çeşitleri mevcuttur.

NEVA ISI

Babaeski’nin doğalgaz ve ısı sistemlerinde ki tek adresi Neva Isı,ısı sektöründe edinmiş olduğu engin tecrübeyi doğalgaz sektörüne de yönlendirerek hem ısı hem de doğalgaz sistemleri sektöründe Trakya’da akla gelen ilk firmalardan biri olma yolunda sağlam adımalrla ilerliyor. Isıtma, üniteleri konusunda montaj ve teknik servis desteği üzerine hizmet verenNeva Isı Viessmann bayiiliği de yapıyor. Babaeski’de Kuzeymak güneş enerji sistemleri ve Babaeski’de doğalgaz soba çeşitleriyle hizmet vermeye devam ediyor.

Her biri alanında uzman teknik kadrosu, müşterilerinin ihtiyaçlarına anında yetişebilmek ve gerek yerinde müdahale, gerek yedek parça temini konusunda üstün performans göstererek, müşterilerine güven vermeyi hedef edinen Babaeski Neva Isı, Babaeski’de Doğalgaz danışma merkezi görevi görerek son yıllarda artan doğalgaz kullanımına dair müşterileri bilgilendiriyor, çevreyle dost ürünlerini müşterilerinin bütçe ve ihtiyaçlarına uygun koşullarda sunarak fikir beyan ediyor. Babaeski’de güneş enerji sistemleri sektörüne de el atan Neva Isı, yıllardır biriktirdiği tecrübe ve bilgi birikimiyle bu işinde üstesinden gelerek hizmet anlayışını bir çok renk katıyor. Babaeski’nin ısı danışma merkezi olarak da hizmet veren Neva Isı, Babaeski’de kombi satışı da yapıyor.
Babaeski’de ısı, doğalgaz ve güneş enerjisi sektöründe kendine kalıcı bir yer edinen Neva Isı, müşterilerin istek ve beklentilerini göz ardı etmeden, müşteri memnuniyeti ilkesini hedef alarak çalışmalarına devam ediyor.

FaceBook Twitter

Firmalar, Mühendislik & Mimarlik kategorisinde bulunan Neva Isı 16 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 970 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle