FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Kurtuluş Mh. 254 sk. no: 12 Kırklareli / Babaeski
Telefon : 05425266095
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 16 Ağustos 2013

toplusms

Kiralık Öğrenci Evi

KİRALIK ÖĞRENCİ EVİ

Babaeski‘ye Üniversite eğitimi için gelen öğrencilerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, temel ihtiyaç ve hakları olan nitelikli, hijyenik yaşam koşullarını sağlamak suretiyle en kaliteli öğrenci evi hizmetini veriyor. Kalite hedefini en yükseğe taşımak, barınma hizmetini en iyi seviyede tutmak, öğrencilerin rahatı ve konforu için gerekli olan tüm düzenlemeleri özenle yerine getirmek, güvenilirliğini ve saygınlığını artırmak Babaeski Kiralık Öğrenci Evleri’nin en önemli görevleri arasındadır. Bu hedefte yürürken profesyonel, tecrübeli ve güler yüzlü yönetim kadro ile öğrenci ve evlilere hizmet veriyor.
Aile olmanın bilinci ve sorumluluğu ile hareket ederek, öğrencilerin hayata hazırlanırken karşılaştıkları her türlü sorunlara karşı hassas ve özenlidir. Yoğun ders programları, sınav ve aile özleminin stresini yaşayan öğrencilerle birlikte aynı heyecanları, sevinçleri ve üzüntüleri yaşayan, kültürel ve sosyal alanlarda düzenlenecek etkinliklerle öğrencilere katkıda bulunan Babaeski Kiralık Öğrenci Evleri, güven ve huzurun hâkim olduğu , hizmet kalitesi günümüz çağına yakışır, çağdaş, sosyal, psikolojik ve akademik gelişmeleri takip ederek her geçen gün yenilenerek büyümeye devam ediyor.

BABAESKİ’DE ÖĞRENCİ EVİ ARAYIŞINA SON…

Öğrencilerin ihtiyacı olan her türlü evi, öğrenci ve velilerin hizmetine sunan Babaeski Kiralık Öğrenci Evleri, güvenli, kaliteli ve huzurlu bir ortamda öğrencilik hayatı geçirmenizi sağlıyor.

Kiralık öğrenci evlerinin konforu öğrencileri mest edecek…

kiralık

FaceBook Twitter

Firmalar, Pansiyon, Yurtlar kategorisinde bulunan Kiralık Öğrenci Evi 16 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.244 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle