FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Sanayi Sitesi 234. Sokak No:14 Babaeski/ KIRKLARELİ
Telefon : 0532 524 05 31- 0288 512 52 72
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 22 Ağustos 2013

toplusms

Kafkas Gıda

KAFKAS GIDA

Babaeski’deki gıda sektörünün liderlerinden biri olan Kafkas Gıda, Babaeski’den sonra Tekirdağ ve Edirne’de faaliyetlerini başlattı. Müşterilerine aşıladığı güven duygusuyla her geçen gün büyümeye devam eden Kafkas Gıda, Babaeski’de işlenmiş et ürünlerinden, dondurulmuş gıdaya kadar her ürünü kalite ve sağlık kuralları çerçevesinde müşterilerine sunuyor. Kafkas Gıda, gıda sektörü yelpazsesi içinde bulunan tüm ürünleri bünyesinde bulundurarak, Babaeski’de hazır set çeşitleri, kapak karton çeşitleri, Babaeski’de köpük tabak çeşitleriylede gıda sektöründeki çeşitliliğini sürdürüyor.
Babaeski’de dondurulmuş gıda sektöründeki kalıcı yerini korumaya çalışan ve ürün çeşitliliğini gün geçtikçe çoğaltan Kafkas Gıda, Babeski’de turşu çeşitleriveBabaeski’de baharat çeşitleriyle yemeklerinizi küçük detaylarla tatlandırmaya çalışıyor. Başta Babaeski olmak üzere tüm Trakya bölgesinde aliminyum çeşitleri, mendil-kürdan çeşitleri, poşet çeşitleri, streç çeşitleriyle hizmet veriyor ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda ortaya çıkan gereksinimleri güleryüzlü ve kaliteli hizmet anlayışıyla temin ediyor.
Babaeski merkezli Kafkas Gıda temizlik sektöründeki ihtiyaçları gidermek adına temizlik malzemeleri satışındada bulunuyor.

YILLARIN TECRÜBESİ, BABAESKİ GIDA DEVİ…

Kafkas Gıda, yılların getirdiği tecrübeyle ürün çeşitliliğini harmanlayarak müşterilerine koşulsuz şartsız en iyi hizmeti sunmayı hedefliyor. Ürünlerini en iyi şartlarda ve kalite standartları çerçevesinde şekillendiren, müşteri memuniyetini her zaman ön planda tutarak büyümeye devam ediyor. Kafkas Gıda, Babaeski gıda sektöründe kazandığı güveni tüm Trakya Bölgesine aşılayarak büyümeyi hedefliyor.

 

FaceBook Twitter

Firmalar, Gıda Sektörü kategorisinde bulunan Kafkas Gıda 22 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.061 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Sistemde firma tarafından eklenmiş seri ilan bulunamadı.

Sistemde firma tarafından eklenmiş ürün bulunamadı.

Sistemde firma tarafından eklenmiş haber bulunamadı.

Sistemde firma tarafından eklenmiş video bulunamadı.

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle