FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Fatih mah 24. sok Sayili sit B blok d.2 edirne
Telefon : 0284 236 38 95
Üyelik Tarihi : 19 Temmuz 2013

toplusms

Avukatoğlu Mühendislik

AVUKATOĞLU MÜHENDİSLİK

2007 YILINDA TİCARİ HAYATINA BAŞLAYAN MÜESSESEMİZ İLK GÜNKÜ GİBİ HEYECANLA SEKTÖRÜNDE “DÜRÜST VE KALİTELİ” İLKESİYLE HAREKET ETMİŞ VE SİZLERİN DESTEĞİYLE BUGÜNE KADAR GELMİŞTİR. MİSYONUMUZ; TÜKETİCİLERE DÜNYA STANDARTLARINDAKİ ÜRÜN VE HİZMETİ SUNMAK, ÇEVRE VE CEBİNİZİN DOSTU, AYNI ZAMANDA SAĞLIĞINIZI KORUYARAK KONFORUNUZU ARTIRACAK SİSTEMLER KURMAK.

AVUKATOĞLU MÜHENDİSLİK MARKASINI KALİTE VE GÜVEN SEMBOLÜ OLARAK GÖRMENİZİ SAĞLAMAKTIR. VİZYONUMUZ; TEKNOLOJİSİYLE KENDİ KURALLARINI YARATAN FİRMAMIZI ISITMA, SOĞUTMA, HAVALANDIRMA VE ARITMA SEKTÖRÜNDE TRAKYA’ DA LİDER BİR MARKA YAPMAKTIR. FAALİYETLERİMİZ; MERKEZİ VE BİREYSEL DOĞALGAZ TESİSATI, MEKANİK TESİSAT, KLİMA TESİSATI, ASANSÖR HAVALANDIRMA, ASANSÖR UYGULAMA, YÜZME HAVUZU TESİSATI, YANGIN TESİSATI PROJELENDİRMELERİ, KATI, SIVI, GAZ YAKITLI KAZAN VE TESİSATLARI, GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİ VE SU ARTIMA SİSTEMLERİ.

AVUKATOĞLU MÜHENDİSLİK- MAKALE

2007 yılından beri Edirne‘dehizmet veren Avukatoğlu Mühendislik, gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ederek detaylara uygun malzeme temininde bulunuyor ve sektörde en etkin bir firma olarak yoluna devam ediyor.
Farklı akademik geçmişlere sahip, konusunda uzman ve yeniliklere kolay uyum sağlayabilen Avukatoğlu Mühendislik, profesyonel yöneticileriyle birlikte, müşterilerinin her türlü ihtiyaçlarına cevap veriyor.
Edirne Avukatoğlu Mühendislik, proje hizmetini eksiksiz ve hızlı bir şekilde vermek için sektörel eğitimlere katılımı destekliyor ve şirket içi eğitimler düzenleyip personel bilgi ve beceri seviyesini en üst düzeyde tutuyor. Kalıcı başarı ve memnuniyeti ilke edinen Edirne Avukatoğlu Mühendislik, iş prensiplerimize sıkı sıkıya bağlı kalarak gelişimini sürdürüyor.
Dürüst ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyen Avukatoğlu Mühendislik, Edirne de ısıtma, Edirne de soğutma, Edirne de havalandırma ve Edirne de arıtma sektöründe Trakya Bölgesi’nde lider firma olmanın gururunu yaşıyor. Avukatoğlu Mühendislik ayrıca, Edirne de merkezi ve bireysel doğalgaz tesisatı, Edirne de mekanik tesisat, Edirne de klima tesisatı, Edirne de asansör tesisatı ve Edirne de yüzme havuzu tesisatı projeleri ile kaliteli hizmetin temsilcisi oluyor.
Tedarikçilerinin ,şirket çalışanlarının ve müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutan Avukatoğlu Mühendislik, sosyal sorumluluk sahibi bir firma olarak Edirne’de ki mühendislik sektöründe lider marka oluyor.

avukatoğlu

 

EDİRNE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ

Edirne mühendislik hizmeti veren firmaların arasında, özgün tarzı, yüksek bilgi düzeyi ve tecrübesiyle ayrılan Avukatoğlu Mühendislik, ‘Edirne mühendislik, Edirne mühendislik hizmetleri‘ aramalarına gerek duymadan başvurabileceğiniz Edirne mühendislik firmalarının devi… Edirne mühendislik hizmetleri, googlefirmalar.com ayrıcalığıyla hizmetinize…

Türkiye’nin En Kapsamlı Firma Rehberi Googlefirmalar.com internet sitesi. Firmalar sizde firmanızı ekleyin şimdi kazanmaya başlayın.

Tüm sektör firmalarını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. FirmalarFirma Rehberi 

FaceBook Twitter

Firmalar, Mühendislik & Mimarlik kategorisinde bulunan Avukatoğlu Mühendislik 19 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.001 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

EDİRNE SOĞUTMA SİSTEMLERİ EDİRNE SOĞUTMA SİSTEMLERİ

11 Ekim 2013, Cuma

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle