FİRMA BİLGİLERİ

Adres : 1. Sanayi Sitesi 18 Blok No:2-4-5 Edirne
Telefon : 02842144344 - 05354332572
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 26 Temmuz 2013

toplusms

Avcı Oto

AVCI OTO

Oto Kaporta Servisi olarak, 1995 yılından beri Edirne de çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.Teknolojiyi yakından takip ederek ihbar
sürecinin ve hasar dosya takibi sürecinin sorunsuz ve hızlı bir biçimde sonuçlanması ilk hedefimizdir.

400 m2’ lik çalışma alanımızda 10 kişilik profesyonel ekibimiz ile her türlü kaporta, boya vs. işçiliklerine cevap vermekle beraber,
modern sac çektirme aletleri, kaynak makineleri, boya fırınımız, miks makinelerimiz ve ışınlı kurutma sistemimiz ile kaliteli, temiz
ve hızlı servis vermekte, tüm marka araçlara servis hizmeti vermekteyiz.

AVCI OTO- MAKALE

Gelişen otomotiv sektöründe 18 yıllık tecrübeye sahip olan AVCI OTO, yüksek kalitedeki ürünleri, hizmet anlayışından ödün vermeden, kurumsal yapısının şeffaflığı ve müşteri memnuniyetine yoğunlaşan personeliyle birlikte hizmet sunuyor. 400 m2’ lik çalışma alanımızda 10 kişilik profesyonel ekibi ile hizmet veren Edirne Avcı Oto, teknolojiyi yakından takip ederek ihbar ve hasar dosya takibi sürecinin sorunsuz ve hızlı bir biçimde sonuçlanması için bünyesinde bulundurduğu seçkin markaların satış, servis, orijinal parça hizmetleri ve hasar oluşması durumunda prosedür ve maliyete çözüm olabilmesi adına çalışmalar yapıyor.

EDİRNE OTO SEKTÖRÜNÜN BİR NUMARALI ADRESİ

Mükemmel hizmet için, müşteri memnuniyetini ve güven ilkelerini daima ön planda tutarak, Müşteri İlişkileri Yönetimi proseslerinin sürekli olarak gözden geçirilmesi ,iyileştirilmesi ve geliştirilmesi için gayret eden Avcı Otomotiv, marka değerlerini en üst seviyede tutarak çalışanlarının kişisel ve profesyonel becerilerini artırmaya yönelik faaliyetler de yapıyor.
Edirne de Kaporta, Edirne de boya işçiliklerine ek olarak Edirne de sac çektirme aletleri, Edirne de kaynak makineleri, Edirne de boya fırını, Edirne de miks makineleri ve Edirne de ışınlı kurutma sistemi ile kaliteli, temiz ve hızlı bir servis veren Edirne Avcı Oto, tüm markalara hizmet vererek Edirne otomotiv sektöründeki yerini sağlamlaştırıyor.
Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı kendine ilke edinmiş Avcı Oto, kaliteli ve güleryüzlü hizmet vermeye devam ediyor.

 

Türkiye’nin En Kapsamlı Firma Rehberi Googlefirmalar.com internet sitesi. Firmalar sizde firmanızı ekleyin şimdi kazanmaya başlayın.

Tüm sektör firmalarını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. FirmalarFirma Rehberi 

 

FaceBook Twitter

Firmalar, Otomotiv ve Araç kategorisinde bulunan Avcı Oto 26 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 953 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

EDİRNE OTO MUAYENE EDİRNE OTO MUAYENE

12 Ekim 2013, Cumartesi

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle