FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Yeni sanayi sitesi 10/B Blok No:2 Edirne
Telefon : 0284 235 42 84 - 0532 257 19 08
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 10 Ekim 2013

toplusms

Ardıç Granit Mermer

ARDIÇ GRANİT MERMER

Mermeri bu kadar özel kılan benzersizliğidir. Doğanın usta elleri mermeri bir sanatçı inceliği ile bezemiş ve onu benzersiz kılmıştır. Bu benzersizlik aynı zamanda büyük bir sınavdır. Usta aynı bloktan bile alınsa mermerin rengini, dokusunu, desenini birbirine uydurmak bu yapbozu çözmek zorundadır. İşte bu sebeple, doğanın bu mükemmel hediyesini ince zevk ile biçimlendiren Ardıç Granit Mermer, farklılığın içinde bir uyum, mermerin içinde bir motif, bir biçim yaratıyor. Edirne granit ve Edirne mermer sektörünün zirvedeki ismi Ardıç Granit ve Mermer, mermer sektöründe ki; kurum, kuruluşlar ve müşterilerine karşılıklı ilişkilerini ve yürüttüğü faaliyetler doğrultusunda güven veren bir kuruluş olarak hizmetlerini sürdürüyor.

EDİRNE MERMER GRANİT

Başta Edirne ve Trakya Bölgesi olmak üzere, Türkiye’deki granit ve mermer sektöründeki gelişmeleri takip ederek müşterilerine kaliteli ürünler ve yüksek hizmet kalitesi sunma misyonuyla hareket eden Ardıç Granit Mermer, bu misyonuyla Edirne mermercileri arasında zirveye yerleşiyor ve Edirne mermer granit sektöründeki hizmetlerine en son teknolojiyi kullanarak, tecrübeyi ustalıkla birleştirerek ve her zamanki gibi güleryüzle siz değerli müşterilerine hizmet veriyor.

edirne mermer

 

FaceBook Twitter

Mermer kategorisinde bulunan Ardıç Granit Mermer 10 Ekim 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.819 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle