FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Meteoroloji karşısı Özdinç İş merkezi No:23
Telefon : 0534 987 89 99
Üyelik Tarihi : 21 Kasım 2013

toplusms

Ar Müzik

Hakkımızda
ar-muzikAR Müzik Organizasyon & Menajerlik, müzik ve eğlence sektöründe faaliyet gösterip, bu anlamda profesyonel müzik ve müzisyen desteğine ihtiyaç duyulduğu anda, konservatuar mezunu müzisyen kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir.

Müzik Organizasyonu Organizasyondan bağımsız apayrı bir sektördür. Düğün , nişan , toplantı , açılış gibi olaylarda sizlere müzik konusunda yardımcı olmak için buradayız…

Sizin için önemli ve özel olan bir günün organizasyonunda çalan kaliteli bir müzik ekibi, misafirlerinizden tam not almanızı sağlayacaktır. Birbiriyle uyumlu, eğlenen, eğlenirken eğlendiren birbirlerini iyi tanıyan ekiplerle dinleyicilerimize hoş vakitler geçiriyoruz. Ve şu güne kadar yaptığımız organizasyonlardan hiç olumsuz not almamamızın huzuru ile hep daha iyiye doğru çalışıyoruz.

bolme

Ses ve Işık Sistemleri Kiralama
YERLİ YABANCI POP ORKESTRALARI VEYA FASIL GRUPLARI’ NI TERCİH EDEN MÜŞTERİLERİMİZE SES-IŞIK-TRUSS SİSTEMLERİ KİRALAMA HİZMETİMİZ %50 İNDİRİMLİ!!!

edirne-ses-sistemleriMüşterilerimizin masa-sandalye, süsleme, balon, havai fişek gibi özel taleplerini de, herhangi bir kar amacı gütmeden referansımızdaki sürekli çalıştığımız tedarikçi firmalar aracılığıyla karşılayarak müşterilerimize tek elden çözüm sunmayı görevlerimiz arasında saymaktayız…

Organizasyon & Menajerlik
Profesyonel bir Müzik Organizasyon ve Menajerlik Şirketi olarak sanatçılarımızı temsil ederken en düşük bütçeyle en kaliteli organizasyonu yapma ve öncelikle müşterilerimizin beğenisini kazanıp marka olma yolunda ilerliyoruz.

Düğünlerde Müzik Organizasyon

Düğün tarihini belirlediniz ve mekan size bir müzik organizasyon firması temin etmediyse siz bunu hazırlamalısınız. Firmamızla görüşüp organizasyon hakkında bilgi ve fiyat alıp sözleşmenizi mutlaka yapınız.

Açılışlarda Müzik Organizasyon

En önemli noktalardan biride açılışlardaki müzik ve yada müziklerdir.çünkü firmanızın ya da şirketinizin açılış gününde ki ilgi çekici şovlar ve ya organizasyonlar şarttır. Eksiksiz ve mükemmel bir açılış için sitemizde yer alan müzik gruplarını seçebilirsiniz.

bolme

edirne-muzikHizmetimizde Mevcut Olan Enstrumanlar;
Piyano + Flüt
Piyano + Keman
Keman+Flüt+Çello
Gitar+Keman+Flüt
Piyano + Flüt + Keman
Piyano + Flüt + Çello + Perkusyon
Quartet – 4 Kişi (Yaylı)
Quartet – 4 Kişi (Nefesli)
Oda Müziği Topluluğu – 12 Kişi (Yaylı ve Nefesli)

FaceBook Twitter

Medya kategorisinde bulunan Ar Müzik 21 Kasım 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.223 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle