toplusms

Edirne Afs Yapı Market

    Afs Yapı Market

afs-yapi-marketbl12012 yılında yapı market olarak faaliyete geçen Afs Yapı Market kurucusu Fatih Saptır güvenilir ve kaliteli bir hizmet anlayışını benimsemiştir.Firma Dyo, Kılıçoğlu, Gürallar Kiremit, Ekos Ateş ve Kaplama Tuğlaları yetkili bayisidir ve A’dan Z’ye tüm hırdavat ve kaba inşaat malzemeleri satışı yapmaktadır.

2012 yılından bu yana Edirne firmalar arasında yapı market olarak faaliyet gösteren Afs Yapı Market, sizi kaliteye götürmek yerine kaliteyi sizler için ayağınıza getirmektedir. Afs Yapı Market kurucusu Fatih Saptır, firma hedefini öncelikle güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı olarak belirlemiştir. Afs Yapı Dyo, Kılıçoğlu, Gürallar Kiremit, Ekos Ateş ve Kaplama Tuğlaları yetkili bayisi olarak kaliteyi hizmetinize sunmaktadır. Herhangi bir yapı işiniz için artık mağaza mağaza gezmenize gerek kalmadı. Afs Yapı Market kaliteyi sizlere sunduğu gibi sizleri bu dertten de kurtardı. Kaba inşaat ve hırdavat malzemelerinde aklınıza gelebilecek her türlü malzemeyi mağazasında bulundurmaktadır. Edirne boya ihtiyaçlarınızda sektörün lider markalarının ürünlerini mağazasında bulunduran firma, geniş renk yelpazesi ve yenilikçi ürün satış anlayışıyla sizlere hizmet vermektedir.  Kaba inşaatlarınızda kullanmak amacıyla gereksinim duyacağınız Edirne çimento için öncelikle uğramanız gereken yer Afs Yapı Market olacaktır. Ayrıca firmada Edirne demir ihtiyaçları için ürün de bulundurulmaktadır.

bl1

edirne-cimentoEvlerinizde, iş yerlerinizde ve diğer yaşam alanlarınızda istediğiniz her renk ve her çeşit Edirne boya türü sizler için temin edilmektedir.  Edirne demir satışlarında piyasada uygun fiyatlarıyla kendi farkını yaratan Afs, Edirne firmalar içinde yükselen bir değer olmayı amaçlamaktadır. Mağazada satılan kaliteli ve dayanıklı Edirne demir ürünlerini, içiniz rahat bir şekilde satın alabilirsiniz. Gelişen boya teknolojisiyle birlikte Afs Yapı Market, Edirne boya satışında sizler için başka hiçbir yerde bulamayacağınız renkte ve özellikte ürünler bulundurmaktadır. Afs, Edirne firmalar alanına yapı market faaliyetleriyle katılmış ve geniş ürün yelpazesiyle yerini sağlamlaştırmaya başlamıştır. İnşaat malzemelerinin kaliteli ve dayanıklı olmasına özen gösteren Afs, Edirne çimento ürünlerinde de hem bu özelliklere hem de uygun fiyatlı satışa özen göstermektedir. Edirne boya ürünlerinde kaliteli ve uygun fiyatlı alışveriş için sizleri mağazamıza bekliyoruz.

     Edirne demir, inşaat ve hırdavat malzemeleriniz için Afs’de iseniz doğru adrestesiniz demektir. Yapı süreçlerinde sizlere ihtiyacınız olacak her türlü ekipman ve malzemenin olanağını sunmakta olan Afs Yapı Market, Edirne çimento ürünlerinde piyasadaki en kaliteli markaların satışını yapmaktadır. Edirne boya satışlarında farkını ortaya koyan mağaza, diğer ürün türlerinde de aynı şekilde iddialıdır.  Edirne firmalar içinde yer alan Afs Yapı Market’ten Edirne demir ürünlerini en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Dayanıklı ve kaliteli Edirne demir malzemelerini uygun fiyata bulabileceğiniz tek yer Afs’dir. Afs Yapı Market Edirne çimento gibi ürünlerde ve yapı işlerinizin her türlü gereksinimlerinde sizleri kaliteli ürünlerle buluşturmaktan mutluluk duymaktadır.

bolme   

Edirne Çimento

edirne-boyaBüyük yapı işlerinizde ya da küçük ev tadilatlarınızda gerek duyacağınız Edirne çimento malzemelerini kolaylıkla Afs Yapı Market’ten sağlayabilirsiniz. Edirne çimento ürünlerinde uygun fiyat ve kaliteli malzemeleri sizlerle tanıştıran Afs, yaşam alanlarınıza yaptığınız küçük dokunuşlara katkıda bulunmaktan memnuniyet duymaktadır. Kaliteli ve dayanıklı Edirne çimento ürünlerini Edirne firmalar arasında uygun fiyatla satarak ön plana çıkmakta olan Afs, farkını siz müşterilerine bu konuda da hissettirmektedir. Edirne çimento ürünlerini satın almak istediğinizde başka hiçbir yere uğramadan geleceğimiz mağazamızda, güler yüzlü personel ile hizmet verilmektedir. İlk hedefi müşteri memnuniyeti olan ve Edirne çimento satışlarında bunu büyük bir başarı yüzdesiyle gerçekleştiren Afs yapı Markette, ayrıca yapı malzemeleri konusunda da aklınıza gelebilecek her türlü ürünü bulabildiğiniz.

Afs Yapı Market, Edirne firmalar piyasasında hak ettiği yere doğru yol almaktadır. Kaliteyi ucuza satın alan Afs, Edirne çimento malzemelerinde ülke içinde gelişmiş ve güvenilir markaların ürünlerinin satışını da gerçekleştirmektedir. Uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri memnun kalacağınız bir alışverişle satın almayı tercih ediyorsanız, Edirne çimento alımlarınızda tek adresiniz Afs Yapı Market olacaktır.

Yapilandirma, Yapı Market kategorisinde bulunan Edirne Afs Yapı Market 21 Kasım 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.655 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

toplusms

Benzer İçerikler

Edirne Oto Lastik Servisi Edirne Oto Lastik Servisi

Edirne Oto Lastik Servisi İletişim : 05321718698  Hızlı...

Alternatör Alternatör

Alternatör alternator_sistemleri Araç üzerinde fiziki enerjiyi...

Nakliyat Nakliyat

Nakliyat Nakliyat bir yerden başka bir yere eşya veya her hangi...

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

POPÜLER FUARLAR

Engelsizmir Fuarı Başladı
Engelsizmir Fuarı Başladı

Engelsizmir Fuarı Başladı   İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin...

AMBALAJ FUARI
AMBALAJ FUARI

AMBALAJ FUARI 31 Ekim – 3 Kasım 2018 tarihleri arasında ambalaj ürünlerinden...

webtasarim

Bayilik Veren Firmalar

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle