FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Olin Kavsağı
Telefon : 0507 853 00 23
E-Posta : -
Üyelik Tarihi : 17 Ekim 2013

Tosun Amca

TOSUN AMCA

Edirne’nin çeşitli semtlerinde hizmet veren Tosun Amca, geniş müşteri portföyü ile şimdi Olin Kavşağı’nda. Olin kavşağında, mütevazı arabasıyla sizleri bekleyen Tosun Amca‘nın kokoreçleri kadar köfteleri; sucuğu, uykuluğu, dürümü, ızgara tavuğu ve sosislisi de şahane. Ayrıca sohbeti de çok keyifli. Tamamen doğal ve katkısız ürünlerin tüketilmesinden yana olan Tosun Amca, kaliteli ve sağlıklı yemek yemenin keyifini, güvenli ve rahat bir şekilde yemeklerin tadına varma fırsatı sunuyor.

EDİRNE’NİN TOSUN AMCA’SI

Uzun yıllar en güzel köfteyi, en güzel dürümü ve mis gibi ayranıyla sundu misafirlerine, güveni, saygıyı ve güler yüzü bir borç bildi Tosun Amca. Edirneliler’in sevgisini böyle kazandı. Şimdi günde yüzlerce porsiyon köfte sunuyor misafirlerine. Yıllardır değişmeyen lezzetinin sırrını paylaşıyor müşterilerine. Tadına doyulmaz lezzetleriyle; Edirne köfte aramalarınızın, Edirne kokoreç, Edirne dürüm, Edirne sosisli ve Edirne tavuk ızgara tatlarına giden yolun ucunda bekleyen isim oluyor Tosun Amca. Edirne köfte sipariş, Edirne kokoreç sipariş ve diğer tüm ürünlerini evlere, müşterilerine ulaştırarak enfes tatlarını heryere, herkese tanıtıyor Edirne’nin Tosun Amcas’sı. Birde gidip yerinde tatmalısınız o tadına doyulmaz lezzetleri. Müşterilerinin damaklarına kazınan lezzetlerin altına imzasını atan Tosun Amca, ürünlerini katkı maddeleri kullanmadan hazırlıyor.
Bu kusursuz lezzetleri tatmanız için siz değerli müşterilerimizi Tosun Amca’ya davet ediyoruz…

 

 

Edirne Yemek Sipariş

Tosun Amca Olin kavşağında sabah 04:00 kadar hizmet vermeye devam ediyor….

Kokoreç

Köfte

Sucuk

Izgara Tavuk

Kavurma

Uykuluk

Dürüm

Sosisli

Evlere İş yerlerine hızlı ve güvenilir sipariş hattı  Tel: 0507 853 00 23 

tosunamca tosun amca

 

Fast food: Amerikan yemek kültürünün bir çeşididir. Ayaküstü atıştırma, hızlı yemek gibi Türkleştirilmiş çevirileri vardır. Fast food beslenme türünün herhangi bir hedef kitlesi yoktur. Her yaştan insan son derece keyif alarak bu besinleri tüketirler. Edirne fast food kültürünün yoğun yaşandığı şehirlerden bir tanesidir. Çünkü hareketli ve çalışkan bir şehirdir. Çalışanlar öğle aralarında, öğrenciler okul çıkışlarında Edirne fast food tercih ederler. Bu kimi zaman vakitsizlikten kimi zaman ise tamamen kişisel zevklerden kaynaklanır.

Edirne fast food, şehirde fast food alanında markaların yoğun olarak bulunmasından dolayı da çok fazla tercih edilir. Aslında sadece Edirne fast food değil; tüm dünyada bu markaların çokluğu arz talep ilişkisini artırmaktadır. Son derece lezzetli besinler üreten bu firmalar ile ilgili, kimi zaman olumsuz şeyler söylense de insanlar bu tarz yiyeceklerden vazgeçmemektedir. Genç nüfusun yoğun olduğu Edirne’de, Edirne fast food kültürünün gelişmemesi zaten imkânsızdır. Edirne firmalar bu cazibenin farkına varıp, Edirne fast food için Franchising bile almaktadır.

Edirne, etin tarihi kadar köklü ve güçlü bir tarihe sahiptir. Doğası ile coğrafyası ile kültürü ile birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Hal böyleyken, birçok kültür ile de iç içe yaşamıştır. Et, Edirne yemek kültürü için önemli bir besindir. Hatta ciğer denildiği zaman, metaforik olarak insanların aklına ilk gelen şehir; Edirne’dir. Edirne kavurma, Edirne ciğer göz bebeği lezzetlerdir.

Et hakkında konuşmak her zaman ilgi çekicidir ve hiç kuşkusuz et denilince akla gelen ilk renk: kırmızıdır… Edirne kavurma en lezzetli etlerden yapılan bir yemek çeşididir. Doğanın en güzel mucizelerinden olan et, Edirne kavurma ile daha da bir anlam bulur. Edirne’de yaşayan insanların hemen hemen her gün tükettiği Edirne kavurma, ekmek gibi temel bir besin kaynağı olarak görülmektedir. Böyle lezzetli bir besinin reklamını yapıp, şehrin popülaritesini arttırma ise Edirne firmalar kapsamındaki işletmelerin görevidir. Zaten Edirne kavurma üzerine düşen görevi yapıp, insanlara son derece doyumsuz tatlar sunmaktadır. Esas olan; doğru bir strateji ile Edirne kavurma lezzetini herkese tattırmaktır.

Modern, çağdaş ve yenilikçi yapısı ile Edirne, günümüzde birçok şehre örnek teşkil etmektedir. Osmanlı’nın başkenti olduğu dönemlerde, bir milyonu aşkın nüfusu ile dünyanın en büyük şehirleri arasına girmiş olan Edirne, medeniyetler cumhuriyeti olarak da bilinir. Bu geçmiş, şehre aynı anda çok fazla kültür yaşatmıştır. Özellikle yemek kültürü Edirne’de çok fazla gelişmiştir. Klasik yemeklerden olan; mantı, ciğer, kebap, tantuni vb. yemekler sıkça karşımıza çıkmaktadır. Edirne tantuni ritmik pişirme yöntemi ile oldukça meşhurdur. Edirne tantuni, minik kesilmiş etlerin sebze ile dansıdır. Son derece lezzetli ve vitaminli olan Edirne tantuni Araplardan gelen bir yemek kültürüdür. Günümüzde Mersin’de meşhur olmuş bir yiyecektir. Edirne tantuni; restoranlarda, köşe başı lokantalarda hatta sokaklarda rastlayacağınız bir lezzet durağıdır.

Edirne şehrinin geçmişi eski olduğu için, bu yemek kültürleri de eskidir. Edirne firmalar kapsamındaki işletmeler bu durumu en iyi şekilde analiz edip, hizmet sektörünü geliştirirler. Edirne tantuni, kebap lezzetini çağrıştırdığı için her zaman ilgi göreceğinden, firmalar bunu öngörür ve Edirne tantuni işine daha bir özen gösteriler. Bu hem ekonominin hem de hizmetin gelişmesini sağlar.

FaceBook Twitter

Et & Et Ürünleri, Fast Food, Firmalar, Restorant & Lokanta kategorisinde bulunan Tosun Amca 17 Ekim 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.532 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle